قوانین و مقررات

کلیه ی فعالیت و مندرجات این سایت کاملا طبق مقررات    جمهوری اسلامی ایران بوده و مسئولیت ثبت هرگونه اطلاعات نامربوط توسط کاربران برعهده همان کاربر می باشد.

همراهان عزیز در نظر داشته باشند برای ثبت نام سرویس های ADSL می بایست با قوانین و قرار داد های ثبت نام آشنایی داشته باشند به همین منظور فایل قوانین و مقررات درخواست سرویس را برایتان در یک فایل PDF آماده کرده ایم که میتوانید آن را با استفاده از لینک زیر دانلود کنید.
 

دانلود فایل قرارداد درخواست سرویس اینترنت پرسرعت

 

متن زیر قراردادی حقوقی بین شما بعنوان کاربر و سایت گروه مهندسی پیشتازان می‌باشد

1- مالکیت معنوی کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت پیشتازان می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور (سایت پیشتازان) اجازه کپی کردن، توزیع، نشرمجدد، واگذاری (Download)، نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

2- شرایط استفاده از خدمات سایت به محض پذیرش عضویت شما در سایت پیشتازان عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

3-بدیهی است تمامی اطلاعات شخصی که کاربران در سایت به منظور خرید ، پرداخت و... انجام می دهند نزد ما کاملا محفوظ بوده و به هیچ عنوان دیگر کاربران مشاهده نخواهند کرد .

4-ثبت اطلاعات دقیق شما برای استفاده از سایت الزامی است. چرا که خدمات رسانی به شما تنها با اطلاعات و مشخصات دقیق شما امکان پذیر خواهد بود و مشخصات اشتباه و ناقص در مراحل بعدی ثبت نام مشخص خواهد شد.

5-استفاده از نام های کاربری ، جملات ، شماره ، متن و ... غیر مجاز (سیاسی،غیر اخلاقی،خلاف قوانین کشور و...) ممنوع بوده و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

تماس با ما

  • ایران ، استان تهران ، شهر تهران ، شهرک اکباتان ، فاز1 ، بلوک B2 ، جنب ورودی 11
  • شماره تماس : 44636261-021

 شماره بخش فروش: 44636261-021

نماد ها

logo-samandehi

بالا